Opis stanowiska pracy

DO ZADAŃ OSOBY ZATRUDNIONEJ NA TYM STANOWISKU BĘDZIE NALEŻAŁO W SZCZEGÓLNOŚCI:

- obliczanie wynagrodzeń za pracę oraz innych świadczeń pieniężnych należnych pracownikom na podstawie przepisów płacowych, podatkowych oraz ZUS,
- obliczanie wynagrodzeń oraz innych świadczeń wypłacanych na podstawie umów cywilnoprawnych oraz pracy w projektach finansowanych ze środków UE,
- rozliczanie godzin ponadwymiarowych oraz nadliczbowych, rozliczanie składek ZUS,
- rozliczanie zasiłków z ubezpieczeń społecznych, urlopów wypoczynkowych i innych przerw w wykonywaniu pracy,
- naliczanie świadczeń należnych pracownikom,
- obsługa pracowników w corocznym rozliczaniu PIT,
- prowadzenie dokumentacji wynikającej z naliczania wynagrodzeń,
- komunikacja z US, ZUS oraz innymi podmiotami,
- monitorowanie zwrotu dokumentów,
- wprowadzanie danych do systemu kadrowego,
- współpraca z innymi zespołami w ramach wsparcia spraw pracowniczych oraz bieżących inicjatyw.

Wymagania

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

- wykształcenia wyższego – preferowane z zakresu kierunków ekonomicznych,
- co najmniej trzyletniego doświadczenia na podobnym stanowisku,
- praktycznej i bieżącej znajomości ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych,
- dobra znajomość obsługi pakietu MS Office,
- wysokich umiejętności interpersonalnych i analitycznych,
- dodatkowym atutem będzie znajomość specyfiki wynagradzania w podmiotach medycznych oraz znajomość obsługi systemu Kadry i Płace Macrologic.

Prezentacja firmy

Caritas Archidiecezji Gdańskiej jest kościelną organizacją charytatywną ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/02/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja