Opis stanowiska pracy

Poszukujemy zorganizowanej osoby do naszego zespołu na stanowisko:Specjalisty ds. kadr i płac

Miejsce pracy: Szczecin
skp/szn/2019

Zadania:
-zawieranie umów z pracownikami tymczasowymi – umowy zlecenie i umowy o pracę tymczasową,
-prowadzenie akt osobowych pracowników tymczasowych i wewnętrznych firmy,
-naliczanie wynagodzeń dla zleceniobiorców oraz sporządzanie list płac,
-sporządzanie dokumentacji zgłoszeniowej i rozliczeniowej w Płatniku,
-sporządzanie dokumentacji związanej z zatrudnianiem obcokrajowców,
-przygotowywanie zaświadczeń o zatrudnieniu i zarobkach oraz świadectw pracy,
-przygotowywanie raportów rocznych z działalności firmy, deklaracji PIT-11,
-sporządzanie raportów kadrowych oraz statystyki personalnej na potrzeby Zarządu.

Oferujemy:
-zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
-atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności,
-możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach – minimum raz na pół roku,
-piątkowe obiady firmowe i kawę w nieograniczonych ilościach,
-bogate zaplecze socjalne.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

Wymagania

-min. 3-letnie doświadczenie w pracy w dziale kadr (mile widziane w agencji zatrudnienia),
-praktyczna znajomość przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych,
-bardzo dobra znajomość obsługi komputera (MS Office),
-samodzielności, terminowości, dobrej organizacji pracy,
-umiejętność śledzenia zmian i interpretacji przepisów,
-komunikatywność i umiejętności pracy w zespole.

Prezentacja firmy

HM Serwis Group Sp. z o.o., <br/>Agencja Zatrudnienia, nr Licencji 1532... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/11/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca HR / Kadry / Rekrutacja