Specjalista ds. kadr i płac

Yoon Group Sp. z.o.o

54-530 Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

ZADANIA:
• kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa pracowników,
• prowadzenie spraw związanych z zatrudnieniem,
• przygotowywanie dokumentów związanych z umowami o pracę i umowami cywilnoprawnymi, zaświadczeń o zatrudnieniu
• naliczanie i rozliczanie list płac dla pracowników,
• rozliczanie i ewidencja czasu pracy (urlopy, zwolnienia lekarskie),
• prowadzenie teczek osobowych pracowników,
• obsługa systemu kadrowo-płacowego oraz programu Płatnik,
• sporządzanie dokumentów zgłoszeniowych i rozliczeniowych ZUS, deklaracji US, PFRON, sprawozdań GUS,
• przygotowywanie raportów kadrowo-płacowych na potrzeby wewnętrzne.

OFERUJEMY:
• umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu,
• stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji,
• komfortowe warunki pracy w przyjaznej atmosferze.

Wymagania

• wykształcenie wyższe,
• minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
• praktyczna znajomość przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych,
• znajomość programu Płatnik i MS Excel,
• systematyczność, dokładność, zdolność do samodzielnej pracy i analitycznego myślenia,
• znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
• mile widziane doświadczenie w zatrudnianiu i rozliczaniu cudzoziemców.

Prezentacja firmy

YOON Group Sp. z.o.o. jest firmą świadczą usługi jako inwestor zastępczy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/11/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja