Opis stanowiska pracy

-Przygotowywanie dokumentów kadrowo – płacowych zgodnie z wymogami prawa pracy,
-Sporządzanie i rozliczanie umów cywilno – prawnych,
-Sporządzanie dokumentów zgłoszeniowych i rozliczeniowych w programie kadrowo-płacowym,
-Sporządzanie i przekazywanie deklaracji do US, ZUS, PFRON, GUS,
-Naliczanie wynagrodzeń, sporządzanie list płac,
-Prowadzenie i kontrola poprawności dokumentacji pracowniczej,
-Wprowadzanie i aktualizowanie danych do systemu kadrowo – płacowego,
-Przygotowywanie dla pracowników zaświadczeń o zatrudnieniu i wynagrodzeniu,
-Ewidencja czasu pracy pracowników,
-Przeprowadzanie procesu zatrudnienia cudzoziemców,
-Pozostałe prace administracyjne związane z obsługą kadrowo-płacową.

Wymagania

-Wykształcenie wyższe,
-Kierunek /specjalność administracja, prawo, ekonomia, zarządzanie kadrami,
-Doświadczenie zawodowe minimum 2 lata,
-Praktyczna znajomości programu kadrowego R2Płatnik,
-Doświadczenie w rozliczaniu cudzoziemców,
-Dobra znajomość zagadnień z zakresu kadr i płac, w tym sporządzania dokumentów w zakresie zatrudniania i zwalniania, prowadzenia akt osobowych, naliczania wynagrodzeń, rozliczania czasu pracy,
-Wiedza i doświadczenie z zakresu Prawa Pracy i Ubezpieczeń Społecznych,
-Inicjatywa w działaniu, sumienność i dokładność w wykonywaniu obowiązków.

Prezentacja firmy

Restauracje i inne stałe placówki gastronomiczne.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja