Specjalista ds. Kadr i Płac z j. niemieckim

HAYS

Poznan, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Poznan
NR REF.: 1176316

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z branży retail, poszukujemy Kandydatów na stanowisko Specjalisty ds.kadr i płac na rynek niemiecki.

Jeżeli znasz język niemiecki oraz posiadasz doświadczenie w obszarze kadr i/lub płac to oferta dla Ciebie!

Zakres obowiązków:

 - Kompleksowa obsługa kadrowo – płacowa pracowników firmy w Niemczech
 - Rozwiązywanie bieżących zagadnień
- Wprowadzanie i przetwarzanie danych pracowników w systemie
 - Odpowiadanie na pytania pracowników przez telefon, email oraz czat
- Współpraca z Business Partnerami, Team Leaderami oraz regionalnymi zespołami HR

 Profil kandydata/kandydatki:

- znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2 oraz znajomość języka niemieckiego na poziomie B2/C1
- znajomość pakietu MS Office
- doświadczenie w obszarach: kadr i płac, HR
- znajomość programów: SAP Success Factors, ServiceNow
- doświadczenie z niemieckim prawem pracy

Klient oferuje:

- Hybrydowy model pracy
- Umowę o pracę
- Elastyczne godziny pracy (rozpoczęcie między 7 a 10)
- Premię roczną
- System kafeterii (m.in. karta Multisport, bilety do kina)
- Zniżkę na produkty firmy
- Prywatną opiekę medyczną oraz ubezpieczenie na życie
- Dofinansowanie nauki języków
- Szeroki pakiet szkoleń
- Udział w dodatkowych projektach

Prezentacja firmy

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/07/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca, Praca Inne

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy