Specjalista ds. kadr i płac/Payroll Specialist

Covebo Work Office Sp. z o.o.

Opole, opolskie

Miejsce pracy: Opole

Opis stanowiska:

  • Prowadzenie kompleksowej obsługi dokumentacji kadrowo-płacowej, obejmującej m.in. rejestry umów, szkoleń oraz badań pracowniczych
  • Skrupulatne zarządzanie danymi personalnymi pracowników
  • Naliczanie i terminowa wypłata wynagrodzeń
  • Efektywna obsługa programu kadrowo-płacowego (preferowany Sage Symfonia)
  • Obsługa portalu wewnętrznego, umożliwiającego pracownikom dostęp do istotnych informacji kadrowych
  • Wystawianie bieżących zaświadczeń na potrzeby pracowników
  • Zapewnienie rzetelnej sprawozdawczości kadrowo-płacowej, w tym przygotowywanie dokumentacji dla GUS
  • Koordynacja i aktywny kontakt z dostawcami oraz partnerami biznesowymi w obszarze usług zewnętrznych
  • Bieżąca aktualizacja dokumentacji wewnętrznej
  • Precyzyjne przygotowywanie zestawień i raportów kadrowo-płacowych na potrzeby zarządu
  • Obsługa kadrowo-płacowa spółek zależnych

Wymagania:

  • Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe lub certyfikaty poświadczające posiadanie kwalifikacji zawodowych z zakresu kadr i płac
  • Praktyczna i aktualna wiedza z zakresu Prawa Pracy oraz kadr i płac
  • Znajomość i umiejętność obsługi programów kadrowo-płacowych (preferowany Płatnik, Symfonia)
  • Umiejętność obsługi MS Office (głównie Excel)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Zaangażowanie w powierzone obowiązki
  • Samodzielność i skrupulatność w działaniu
  • Terminowość i odpowiedzialność

Atutem będzie:

  • Posiadanie czynnego prawa jazdy kat. B
  • Doświadczenie w miękkim HR/chęć rozwoju zawodowego w tym obszarze
  • Czerpanie radości z pracy w żywiołowym zespole

 Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Stabilne zatrudnienie w organizacji z 20-letnim doświadczeniem na rynku
  • Elastyczne godziny pracy - work-life balance jest dla nas niezwykle ważny
  • Możliwość pracy w systemie hybrydowym (po okresie próbnym)
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Udział w procesie onboardingu
  • Pełne wdrożenie na stanowisku pracy oraz odpowiednie narzędzia do pracy (laptop, telefon)
  • Podnoszenie kwalifikacji/szkolenia
  • Jasną ścieżkę kariery, możliwość rozwoju i awansu
  • Szereg benefitów: wyjazdy integracyjne, system kafeteryjny MyBenefit, pakiet medyczny Luxmed, firmowe eventy, dodatkowe dni wolne, elastyczne godziny pracy, program wellbeing, nagrody jubileuszowe, dofinansowanie do nauki języka angielskiego.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk "Aplikuj".
Na dokumentach aplikacyjnych prosimy zamieścić poniższą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw z 2002 r. Nr 101 Poz. 926 z późn. zmianami.)"

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy