Specjalista ds. kadr i płac (m/f)

Michael Page

Katowice, śląskie

Michael Page Michael Page

Dla naszego klienta poszukujemy specjalisty w obszarze płac. Osoba na tym stanowisku będzie miała za zadanie zapewnienie wysokiej jakości usług związanych z administracją płacową. Potrzeba rekrutacyjna wynika z rozwoju działu i rosnącego zapotrzebowania.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest firma z branży handlowej z siedzibą w Katowicach. Ze względu na bardzo aktywny rozwój spółki na terenie naszego kraju poszukujemy osoby, która wesprze swoimi umiejętnościami zespół kadrowo-płacowy. Szukamy osoby z konkretnym, praktycznym doświadczeniem, która jest na tyle pewna swojej wiedzy i umiejętności, że nie będzie obawiała się podjęcia decyzji i wymagała prowadzenia za rękę.

Opis stanowiska

  • Samodzielne naliczanie płac i ewidencja wynagrodzeń
  • Kontakt z instytucjami zewnętrznymi oraz przygotowywanie sprawozdań
  • Wsparcie z zakresu prawa pracy
  • Aktywny udział w procesach kadrowych
  • Wsparcie zespołu w codziennych zadaniach, dzielenie się wiedzą
  • Samodzielność w podejmowaniu decyzji
  • Udział we wdrażaniu nowego systemu

Profil kandydata

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w samodzielnej roli
  • Praktyczna wiedza z zakresu prawa pracy
  • Doświadczenie w samodzielnym naliczaniu płac
  • Biegłość w posługiwaniu się narzędziami z pakietu MS Office oraz w obsłudze oprogramowania kadrowo-płacowego
  • Chęć wykorzystania swojej wiedzy w celu tworzenia i utrzymania wysokich standardów obsługi
  • Znajomość języka niemieckiego będzie świetnym atutem, ale nie jest konieczna

Oferujemy

  • Stabline zatrudnienie
  • Praca w świetnej atmosferze w bardzo sprawnie rozwijającej się firmie
  • Atrakcyjne zatrudnienie
  • Możliwość rozwoju na samodzielnym stanowisku
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Katowice
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page