Specjalista ds. języka francuskiego

ManpowerGroup Sp. z o.o.

80-280 Gdańsk, pomorskie

Miejsce pracy: 80-280 Gdańsk

Manpower to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-letniej tradycji. Nasza firma jest obecna w 82 krajach, na terenie Polski mamy 50 oddziałów. Współpracujemy z 400 000 klientów rocznie, w tym małymi i średnimi przedsiębiorstwami ze wszystkich sektorów, a także największymi światowymi korporacjami. Nasze usługi obejmują pracę tymczasową, rekrutację pracowników stałych, zatrudnienie zewnętrzne oraz doradztwo personalne.

Dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów biegle znających język francuski.

Zakres obowiązków:

·         Opisywanie krótkich tekstów w języku francuskim,

·         Odsłuchiwanie francuskojęzycznych nagrań.

Wymagania:

·         Biegła znajomość języka francuskiego (min. C1),

·         Komunikatywna znajomość języka angielskiego (min. B1),

·         Umiejętność obsługi komputera i szybkiego przyswajania nowych programów,

·         Umiejętność współpracy w zespole,

·         Bardzo dobra organizacja pracy.

Oferujemy:

·         Elastyczny czas pracy po ukończeniu okresu szkoleniowego (rozpoczęcie pracy w godz. 7-10),

·         Praca na cały etat (brak nadgodzin),

·         Atrakcyjne wynagrodzenie w ramach umowy o pracę,

·         Rozwój zawodowy i realne możliwości awansu,

·         Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie międzynarodowej,

·         Szkolenie wdrażające oraz nowoczesne narzędzia pracy,

·         Pakiet benefitów: karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, zniżki partnerskie, dofinansowanie do okularów itp.

·         Ciągły kontakt z językiem francuskim - kontakt z językiem potocznym, rozumienie dialektów,

·         Możliwość wykorzystania swojej wiedzy dla osób po filologii.

Prosimy o przesyłanie CV w języku angielskim.

Agencja zatrudnienia nr 412.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials