Specjalista ds. Jakości

Klient infoPraca.pl

Zabrze, śląskie

 Zakres obowiązków

  • Nadzór nad zagadnieniami kontroli jakości w zakładzie produkcyjnym - maszyny i konstrukcje stalowe (TQM)
  • Tworzenie dokumentacji jakościowej do realizowanej produkcji
  • Tworzenie planów badań i kontroli realizowanych zleceń
  • Nadzór nad infrastrukturą do prób i badań wentylatorów oraz prowadzenia prób parametrowych wentylatorów
  • Nadzór nad realizacją kontraktową w zakresie WTWiO
  • Udział w weryfikacji zakresu remontów maszyn i urządzeń
  • Udział w procesie reklamacji
  • Kontrola dostaw materiałowych oraz urządzeń

Wymagania

  • Wykształcenie min. średnie techniczne
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Umiejętność posługiwania się podstawowymi narzędziami pomiarowymi
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
  • Znajomość norm PN-EN 1090, PN-EN ISO 3834, ISO 9001
  • Uprawnienia do badań spoin VT i PT

Mile widziane

  • Uprawnienia do weryfikacji silników elektrycznych (do 1kV)
  • Znajomość normy PN-EEN ISO 12944
  • Prawo jazdy kat. B

Miejsce pracy: Zabrze

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • bogaty pakiet socjalny
  • dofinansowanie do zajęć sportowych-OK System
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.