ManpowerGroup Sp. z o.o.

Specjalista ds. jakości

Miejsce pracy: Tyszowce, Szewnia Dolna, Zamość, Tomaszów Lubelski

Miejsce pracy: Szewnia Dolna/ Tyszowce

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w firmie z branży kosmetycznej o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Pracę w zespole ludzi zaangażowanych i z pasją
  • Możliwość zdobywania doświadczenia na wielu płaszczyznach kompetencji, m.in. poprzez udział w międzynarodowych projektach
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne organizowane przez doświadczoną kadrę menadżerską
  • Wynagrodzenie adekwatne do zdobytego doświadczenia zawodowego

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie w pracy w dziale jakości i/lub na stanowiskach związanych z zarządzaniem jakością, audytowaniem, kontrolowaniem, nadzorem inspekcyjnym lub w zakresie nadzoru nad procesem produkcyjnym
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, umożliwiająca swobodną komunikację
  • Bardzo dobra znajomością pakietu Microsoft Office, w szczególności programu MS Excel

Zadania:

  • Nadzór i kontrola aktualności i spójności dokumentacji systemowej
  • Koordynacja prac wszystkich działów w procesie aktualizacji dokumentacji systemu zarządzania jakością
  • Inicjowanie działań doskonalących funkcjonowanie Systemu Zarządzania Jakością
  • Monitorowanie zmian wewnętrznych i zewnętrznych mających wpływ na System Zarządzania Jakością
  • Przeprowadzanie audytów wewnętrznych i nadzorowanie działań poaudytowych
  • Organizowanie i uczestnictwo w audytach zewnętrznych i wizytach technicznych
  • Przygotowanie firmy do uzyskania i/lub utrzymania odpowiednich certyfikatów systemowych i produktowych
  • Inicjowanie i monitorowanie działań korygujących niezgodności i działań zapobiegawczych
  • Zarządzanie procesem reklamacji jakościowych

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy