Specjalista ds. Jakości

Hays Poland

Poznan, wielkopolskie

Hays Poland

Poznan
Poznan
NR REF.: 1176461

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej z branży spożywczej, zlokalizowanej w Robakowie, poszukujemy Kandydata/ki na stanowisko Specjalisty ds. Jakości.

Zakres obowiązków:

  • Zapewnianie zgodności produktów z wymaganiami prawnymi obowiązującymi w Polsce i Europie
  • Nadzór nad działaniami związanymi z kulturą bezpieczeństwa żywności
  • Zapewnianie zachowania bezpieczeństwa produktów podczas wysyłki i transportu
  • Kontrola i nadzór reklamacji
  • Kontrolowanie prawidłowej drogi przepływu produktu, w tym dbanie o prawidłowe postępowanie z surowcami podczas produkcji
  • Przeprowadzanie szkoleń okresowych
  • Kontrola produkcji w kontekście jakości produktów

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Gotowość do pracy dwuzmianowej (w tym 2 soboty w miesiącu)
  • Znajomość języka angielskiego
  • Znajomość standardów jakościowych w branży spożywczej
  • Doświadczenie w przemyśle spożywczym
  • Umiejętność przeprowadzania audytów
  • Doświadczenie w pracy zespołowej

Nasz Klient oferuje:

  • Umowę o pracę
  • Comiesięczną kartę lunchową
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Możliwość zakupu produktów firmy w okazyjnej ocenie
  • Premie uznaniowe i świąteczne
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

Jeśli zainteresowała cię ta oferta, kliknij „Aplikuj” i prześlij nam swoje aktualne CV.

Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy