Specjalista ds. jakości

Czeladź, śląskie

Gi Group Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Szukasz ciekawej pracy, która da Ci możliwość rozwoju? Nasi rekruterzy chętnie Ci w tym pomogą! Wystarczy, że wyślesz do nas swoje CV, a my zajmiemy się resztą.

Obecnie dla naszego Klienta z branży motoryzacyjnej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Wymagania

Czeka na Ciebie:

  • Umowę o pracę bezpośrednio w zakładzie
  • Wynagrodzenie do ustalenia w zależności od posiadanych kwalifikacji i doświadczenia
  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • Korzystne warunki współpracy

Twój zakres obowiązków to:

  • Codzienne monitorowanie, diagnozowanie wad procesu i wprowadzanie działań korygujących
  • Wykorzystywanie narzędzi statystycznych do analizy danych i identyfikacji głównych przyczyn defektów
  • Wspieranie wdrożenia nowego procesu, produktu na linii produkcyjnej
  • Obsługa procesu reklamacji oraz inicjowanie działań wynikających z raportów 8D
  • Reprezentowanie Działu Jakości w obrębie Produkcji
  • Opracowywanie oraz aktualizacja dokumentów dot. jakości w obszarze Produkcji (instrukcje kontroli, wzorce graniczne, wskaźniki, dokumentacja APQP)
  • Merytoryczne wspieranie działów zaangażowanych

Oczekujemy:

  • Dobrej znajomości języka angielskiego (warunek konieczny)
  • Doświadczenia w pracy w obszarze jakości min. 2 lata, dobra znajomość procesów jakościowych i produkcyjnych
  • Znajomości narzędzi jakościowych i umiejętność ich praktycznego zastosowania
  • Dobrej znajomości obsługi programów pakietu MS Office
  • Komunikatywności oraz umiejętności pracy zespołowej
  • Umiejętności rozwiązywania problemów
  • Bardzo dobrej organizacji pracy; dyspozycyjności, dokładności, sumienności i terminowości

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy... działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
13/06/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Kontrola jakości , Praca Motoryzacja / Automotive