Opis stanowiska pracy

SPECJALISTA DS JAKOŚCI

Zakres obowiązków:

  • Nadzór nad Systemem Zarządzania Jakością
  • Bieżąca kontrola jakości
  • Nadzór nad zapisami odtwarzalności
  • Audyty wewnętrzne
  • Rozpatrywanie i analiza reklamacji i niezgodności
  • Monitorowanie przepisów i publikacji z zakresu bezpieczeństwa żywności

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Możliwośc rozwoju zawodowego wraz z dynamicznym rozwojem firmy

Wymagania

  • Kilkuletnie doświadczenie w kontroli jakości w firmie produkującej żywność
  • Uprawnienia auditora wewnętrznego / pełnomocnika ISO
  • Biegła znajomość systemów bezpieczeństwa żywności HACCP / BRC / IFS
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Dobra znajomość obsługi komputera (w szczególności pakiet Office)
  • Dokładność, systematyczność, samodzielność
  • Umiejętność pracy w zespole

Prezentacja firmy

PROHACCP jest firmą produkującą artykuły wspomagające zapewnienie bezpie... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Kontrola jakości