Specjalista ds. Jakości w Laboratorium - umowa na zastępstwo, ok. 1,5 roku

41-807 Zabrze, śląskie

Logstor Polska Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Zadania:

  • Realizacja badań laboratoryjnych zgodnie z wewnętrznymi planami jakości ITP
  • Wyrywkowa kontrola wyrobów gotowych (pomiary geometryczne, kontrola drutów alarmowych)
  • Wzorcowanie przyrządów kontrolno - pomiarowych
  • Inicjowanie i udział w działaniach korygujących dotyczących problemów jakościowych
  • Udział w rozpatrywaniu zasadności reklamacji od klientów / dostawców
  • Przygotowywanie raportów / analiz
  • Wsparcie w nadzorowaniu dokumentacji zintegrowanego systemu zarządzania
  • Realizacja audytów wewnętrznych zgodnie z planem audytów
  • Aktywny udział w kontrolach i audytach zewnętrznych jednostek certyfikujących i wizytach klienta

Wymagania

Profil Kandydata:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku min. rok
  • Min. komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność obsługi przyrządów pomiarowych np. suwmiarka, cyrkometr, mikrometr
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Dobra znajomość MS Excel
  • Mile widziana znajomość systemów zarządzania jakością
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz pracy pod presją czasu
  • Dokładność, staranność i precyzja w działaniu
  • Prawo jazdy kat. B

Jesteśmy skandynawskim koncernem, będącym światowym liderem w produkcji systemów rur... preizolowanych dla ciepłownictwa. W Polsce zatrudniamy ponad 600 pracowników. W naszym zespole cenimy ludzi, zachęcamy ich do otwartości, szanujemy różnorodność i oczekujemy kreatywności.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
11/05/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Praca Inżynieria , Praca Kontrola jakości , Praca Laboratorium / Farmacja / Biotechnologia