SPECJALISTA DS. JAKOŚCI (NR 1286)

"FAMOR" SPÓŁKA AKCYJNA

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/19/1286

Obowiązki:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- Przeprowadzanie kontroli jakościowej w trakcie trwania procesu produkcyjnego i po jego zakończeniu zgodnie z dokumentacją;
- Odbiór zleceń produkcyjnych oraz produktów końcowych w zakresie zgodności z dokumentacją;
- Wykonywanie badań wizualnych VT2 wyrobów;
- Odbiór powłok lakierniczych i pokryć galwanicznych;
- Analiza reklamacji klientów, podejmowanie działań korygujących i doskonalących, zbieranie danych i prowadzenie reklamacji;
- Zlecanie i nadzorowanie napraw wyrobów przychodzących z reklamacji;
- Opracowywanie raportów 8D;
- Tworzenie i nadzór nad dokumentacją jakościową;
- Archiwizacja raportów i zapisów jakościowych.

CO OFERUJEMY:
- Zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku;
- Ciekawą, pełną wyzwań pracę;
- Możliwość rozwoju zawodowego;
- Niezbędne narzędzia do pracy na stanowisku.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Języki:

  • angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący

Umiejętności i uprawnienia:

  • prawo jazdy kat.B

Wykształcenie:

  • średnie ogólnokształcące

Pozostałe wymagania:

  • - Wykształcenie min. średnie; - Znajomość rysunku technicznego; - Umiejętność posługiwania się przyrządami kontrolno-pomiarowymi; - Znajomość języka angielskiego minimum w stopniu podstawowym; - Przestrzeganie procedur jakościowych; - Znajomość narzędzi rozwiązywania problemów; - Znajomość narzędzi jakościowych; - Znajomość normy ISO; - Dobra znajomość obsługi komputera; - Samodzielność, aktywność i inwencja w pracy; - Umiejętność pracy w zespole; - Prawo jazdy kat. B; - Dyspozycyjność; - Mile widziane uprawnienia kontroli spoin wg normy EN ISO 3834-5.

Miejsce pracy: Kaszubska 25, 85-048 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: oferty należy kierować na adres e-mail: kadry@famor.pl

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Sposób kontaktu/przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: e-mail

Email: kadry@famor.pl

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Ochrona

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy