Specjalista ds. Jakości Dostawców

Tychy, śląskie

ALTEN Polska

Opis stanowiska pracy

Twoje zadania:

  • Prowadzenie procesu reklamacji związanych z komponentami dostawców,
  • Współpraca z dostawcami w zakresie doskonalenia wyrobu i procesu produkcyjnego,
  • Przeprowadzanie wizytacji u dostawców oraz przegląd efektywności wprowadzonych działań
  • Analiza i rozwiązywanie bieżących problemów jakościowych,
  • Zapewnienie zgodności prowadzonych działań z normą ISO 9001 oraz IATF 16949,
  • Koordynacja kontroli dostarczanych komponentów w magazynach przyjęć (tworzenie planów inspekcji),
  • Nadzór nad magazynem części niezgodnych,
  • Zapewnienie dopuszczeń do produkcji nowych lub zmodyfikowanych komponentów, przegląd APQP dostawców,
  • Ocena dostawców (KPI) oraz kontrola systemów jakości dostawców

Wymagania

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe – inżynier- zarządzanie jakością, inżynieria produkcji i podobne
  • Min. 2- letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość normy ISO 9001 oraz IATF 16949,
  • znajomość normy VDA 6.3,
  • Znajomość narzędzi jakościowych (m.in. PPAP, 8D, SPC, PFMEA, ISHIKAVA, 5 WHY itp.)
  • Znajomość środowiska SAP,
  • Dobra znajomość jezyka angielskiego,
  • Znajomość j. niemieckiego będzie dodatkowym atutem,
  • Znajomość CSR będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Długofalową współpracę i ciągłe możliwości rozwoju
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Elastyczne formy współpracy (B2B, UoP itd.)
  • Pakiet benefitów (Multisport, MyBenefit, Medicover)
  • Możliwość certyfikacji i szkoleń
  • Pakiet i wsparcie relokacyjne, w przypadku zmiany miejsca zamieszkania

ALTEN Group jest obecny w 25 krajach na całym świecie i zatrudnia ponad 34.000 inżynierów i... specjalistów IT. Od 1988 roku pracownicy ALTEN tworzą zaawansowane systemy informatyczne i rozwiązania inżynieryjne dla znanych marek. Wdrażają innowacje w dziedzinie lotnictwa, kolei, pojazdów elektrycznych i autonomicznych, energii odnawialnej, finansów, medycyny a nawet rakiet kosmicznych. W Polsce Grupa ALTEN jest obecna od 2013 r. Oddziały są usytuowane w 7 miastach: Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Katowice i Jelenia Góra.
Dołącz do nas.

Let your talent shine. You grow, we grow!
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
13/07/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Praca Inżynieria , Praca Kontrola jakości , Praca Zakupy / Zaopatrzenie