Specjalista ds. jakości dostawców SQA (k/m)

Legnica, dolnośląskie

Michael Page

Opis stanowiska pracy

Osoba na stanowisku będzie odpowiedzialna za proces zarządzania dostawcami oraz weryfikację zgodności standardów jakościowych.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma

Opis stanowiska

Prowadzenie audytów u dostawców

Zarządzanie procesem reklamacji w przypadku niezgodności od dostawców w oparciu o raport 8D

Podejmowanie działań w celu zapewnienia oczekiwanej jakości dostaw poprzez współpracę i budowanie relacji z dostawcami

Prowadzenie dokumentacji jakościowej dla dostawców w tym zatwierdzanie PPAP

Odpowiedzialność za dopuszczanie produkcji i produktów zgodnie ze standardami Klientów oraz VDA czy AIAG

Tworzenie i weryfikacja wytycznych współpracy z dostawcami

Ocena i koordynacja współpracy z dostawcami

Ewidencjonowanie kosztów wygenerowanych przez klienta (zwroty, poprawki, koszty sortowania, obciążenia, dodatkowe transporty) oraz śledzenie wydatków

Profil kandydata

Wymagane doświadczenie na analogicznym stanowisku (SQA/SQE/SQD)

Znajomość procesów produkcyjnych

Biegła znajomość języka angielskiego lub języka niemieckiego w mowie i piśmie

Orientacja na Klienta, zarówno wewnętrznego, jak i zewnętrznego

Mile widziany certyfikat auditora VDA 6.3

Samodzielność w działaniu

Otwartość na podróże służbowe 1/kwartał

Oferujemy

Opieka medyczna oraz ubezpieczenie grupowe

Szeroki pakiet socjalny

Międzynarodowe środowisko pracy

Cykliczny wzrost wynagrodzeń

Pracowniczy program emerytalny

Światowy lider doradztwa personalnego, posiadający 164 biura w 34 krajach na całym... świecie. Ponad 35 lat doświadczenia pozwoliło nam wypracować skuteczne metody pracy oraz długą listę usatysfakcjonowanych Firm oraz Kandydatów. Nasi konsultanci zawsze posiadają doświadczenie biznesowe wyniesione z obszarów dla których rekrutują, znają środowisko oraz mechanizmy rządzące rynkiem. Połączenie wyspecjalizowanych konsultantów oraz globalnej bazy danych, sprawia, że działamy sprawnie i efektywnie, zawsze odpowiadając na potrzeby naszych Klientów.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
02/05/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Kontrola jakości