Specjalista ds. jakości dostawców SQA (k/m)

Michael Page

Legnica, dolnośląskie

Michael Page Michael Page

Osoba na stanowisku będzie odpowiedzialna za proces zarządzania dostawcami oraz weryfikację zgodności standardów jakościowych.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma

Opis stanowiska

Prowadzenie audytów u dostawców

Zarządzanie procesem reklamacji w przypadku niezgodności od dostawców w oparciu o raport 8D

Podejmowanie działań w celu zapewnienia oczekiwanej jakości dostaw poprzez współpracę i budowanie relacji z dostawcami

Prowadzenie dokumentacji jakościowej dla dostawców w tym zatwierdzanie PPAP

Odpowiedzialność za dopuszczanie produkcji i produktów zgodnie ze standardami Klientów oraz VDA czy AIAG

Tworzenie i weryfikacja wytycznych współpracy z dostawcami

Ocena i koordynacja współpracy z dostawcami

Ewidencjonowanie kosztów wygenerowanych przez klienta (zwroty, poprawki, koszty sortowania, obciążenia, dodatkowe transporty) oraz śledzenie wydatków

Profil kandydata

Wymagane doświadczenie na analogicznym stanowisku (SQA/SQE/SQD)

Znajomość procesów produkcyjnych

Biegła znajomość języka angielskiego lub języka niemieckiego w mowie i piśmie

Orientacja na Klienta, zarówno wewnętrznego, jak i zewnętrznego

Mile widziany certyfikat auditora VDA 6.3

Samodzielność w działaniu

Otwartość na podróże służbowe 1/kwartał

Oferujemy

Opieka medyczna oraz ubezpieczenie grupowe

Szeroki pakiet socjalny

Międzynarodowe środowisko pracy

Cykliczny wzrost wynagrodzeń

Pracowniczy program emerytalny

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Legnica
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page