Specjalista ds. IT

MOLTTON

Zabrze, śląskie

MOLTTON
MOLTTON POLAND jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, specjalizującą się w rekrutacji specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla dla branży przemysłowej. Do każdego z prowadzonych projektów podchodzimy w sposób indywidualny, opierając się zarówno na wieloletnim doświadczeniu naszych Konsultantów, jak i rzeczywistych potrzebach i oczekiwaniach Klienta oraz Kandydatów. Działamy w oparciu o certyfikat agencji zatrudnienia nr. 7145

Miejsce pracy: Zabrze

Zakres obowiązków:

  • stała opieka techniczna nad infrastrukturą IT i oprogramowaniem,
  • rozwiązywanie problemów sprzętowych oraz problemów związanych z oprogramowaniem,
  • zapewnianie bezpieczeństwa danych osobowych i biznesowych,
  • współpraca z dostawcami,
  • tworzenie procedur i dokumentacji,
  • prowadzenie oraz udział w projektach prowadzonych w ramach działu IT,
  • szkolenie użytkowników.

Wymagania:

  • doświadczenie we wsparciu IT i/lub administracji IT,
  • znajomość Microsoft Active Directory,
  • dobra znajomość systemów operacyjnych z rodziny Microsoft,
  • doświadczenie w networkingu,
  • znajomość kopii zapasowych (Veeam) i wizualizacji (VMware),
  • dobra wiedza na temat instalacji i rozwiazywania problemów z aplikacjami biurowymi (O365, Outlook, Excel, Word, PowerPoint, Teams, Skype, OneDrive),
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2 lub wyższym,
  • odpowiedzialność i zmotywowanie, umiejętność pracy samodzielnej i w zespole,
  • umiejętność zarządzania wieloma priorytetami z częstymi zmianami,
  • silne umiejętności komunikacyjne,
  • silne umiejętności rozwiązywania problemów,
  • chęć i umiejętność szybkiego uczenia się nowych umiejętności technicznych.

Nasz Klient oferuje:

  • pracę na podstawie umowy o pracę,
  • możliwość dołączenia do opieki medycznej oraz ubezpieczenia,
  • dofinansowanie do zajęć sportowych (Mulisport),
  • program PPK,
  • możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku,
  • program poleceń pracowniczych - pracuj ze znajomymi i zgarnij extra premię.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy