ManpowerGroup Sp. z o.o.

Specjalista ds. IT

Miejsce pracy: Poznań

Oferta:

- Zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę

- Prywatna opieka medyczna Luxmed

- Dofinansowanie karty MultuSport

- Dostęp do platformy e-larningowej

Zadania:

- Kompleksowa obsługa sprzętu IT

- Pełne wsparcie użytkowników firmy

- Monitorowanie zgłoszeń w systemie ticketowym

- Realizacja IMAC

- Zarządzanie danymi w zależności od potrzeb klienta

- Ścisła współpraca z dostawcami usług IT

- Zarządzanie urządzeniami mobilnymi oraz sprzętem fabrycznym

- Ewidencja orpogramowania

- Zarządzanie urządzeniami (ewidencjonowanie, wydawanie, odbiór, przygotowanie do likwidacji itd.)

- Wykonywanie usług serwisowych na zlecenie dostawców

- Doradztwo sprzętowe

Wymagania:

- Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

- Dobra znajomość infrastrukutry IT

- Dobra znajomość oprogramowania Microsoft (Windows 10, Office 365,), IOS oraz Android

- Znajomość i biegłość w protokołach sieciowych i infrastruktury

- Doświadczenie w zarządzaniu zasobami IT

- Umiejętność dobrej organizacji pracy własnej także w sytuacjach stresowych i pod presją czasu

- Umiejętność efektywnej pracy i ustalania priorytetów w nagłch sytuacjach zawodowych

- Wysokie umiejętności  interpesonalne

- Język angielski na poziomie minimum B2

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials