Klient InfoPraca.pl

W związku z rozwojem firmy poszukujemy pracownika na stanowisko:

Specjalista ds. IT

Pracodawca: ukryty
Miejsce pracy: Opole, okolice Opola

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub podobne
  • Doświadczenie we wspieraniu użytkowników i infrastruktury IT
  • Doświadczenie w pracy z Windows 10, MS Office (365)
  • Znajomość programów MS Server 2012 oraz 2016
  • Dobra znajomość j. angielskiego

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku

Obowiązki na tym stanowisku będą obejmowały:

  • Wdrażanie i zarządzanie infrastrukturą IT i prowadzenie projektów z tym związanych
  • Wsparcie techniczne użytkowników (m.in. HelpDesk) w zakresie oprogramowania systemowego, sprzętu komputerowego (drukarki, projektory, urządzenia wielofunkcyjne), sieci itp.
  • Przeprowadzanie analiz i identyfikację oraz rozwiązywanie problemów technicznych i zagrożeń
  • Instalowanie i testowanie oprogramowania
  • Optymalizację systemów IT w firmie

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.