Specjalista ds. IT (3/5 etatu)

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Krapkowice, opolskie

Miejsce pracy: Krapkowice
Opis stanowiska
  • Wsparcie telefonów komórkowych: troubleshooting, konfiguracja, wymiana;
  • Obsługa awarii hardwareowych komputerów PC;
  • Obsługa awarii softwareowych komputerów PC;
  • Obsługa serwisowa urządzeń drukujących;
  • Instalacja systemów / aplikacji;
  • Podłączanie oraz konfigurowanie nowych stanowisk pracy
Wymagania
  • Doświadczenie w IT- wymagane.
  • Wykształcenie kierunkowe (IT);
  • Dobra znajomość sprzętu komputerowego- PC (deskopy, laptopy) i aplikacji Microsoft (win 7,8,10 MS Office);
  • Doświadczenie w naprawach sprzętu peryferyjnego (drukarki; xero)

Oferta

  • Praca 3 dni w tyg (standardowe godziny biznesowe);
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, zlecenie lub B2B w zależności od preferencji
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej Medicover;
  • Dofinansowanie do karty sportowej Multisport;
  • Pakiet szkoleń;
  • Wynagrodzenie min. 50zł/h B2B
  • Dostęp do platformy szkoleniowej
  • Wynagrodzenie do negocjacji zależnie od wyboru rodzaju umowy.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials