Opis stanowiska pracy

Dyrekcja CSK UM zatrudni pracownika na stanowisko Specjalista ds. inwestycji i remontów

Wymagania:

Wykształcenie: minimum średnie techniczne
Dobra znajomość prawa budowlanego;
Doświadczenie w koordynowaniu projektami;
Umiejętność czytania dokumentacji architektonicznej;
Dobra znajomość pakietu MS Office oraz programu AutoCad;
Mile widziane uprawnienia budowlane.
Umiejętność kosztorysowania prac

Zakres obowiązków:

Przestrzeganie ustalonego czasu pracy i wykorzystywanie go w sposób jak najbardziej efektywny
Nadzór i monitorowanie robót inwestycyjnych i remontowych prowadzonych na terenie wszystkich obiektów oraz ich rozliczanie;
Przygotowanie dokumentów do postępowań przetargowych w zakresie prac inwestycyjnych i remontowych;
Opracowywanie i weryfikacja kosztorysów budowlanych;
Udział w opracowaniu planów zadań inwestycyjnych i remontowych;
Prowadzenie bieżących spraw formalnych działu dotyczących robót budowlanych
Organizacja okresowych przeglądów technicznych budynków i budowli;
Branie udziału w przeglądach stanu technicznego obiektów budowlanych okresowych jednorocznych i pięcioletnich zgodnie z zapisami Ustawy ” Prawo Budowlane „;
Nadzór nad ewidencja nieruchomości gruntowych, budynków i budowli;
Prowadzenie remontów i modernizacji obiektów systemem gospodarczym;
Koordynowanie i realizowanie uzgodnień podejmowanych z użytkownikami remontowanych i modernizowanych obiektów uwzględniających ich potrzeby wynikające z obowiązujących standardów medycznych;
Opracowywanie specyfikacji do przeprowadzania postępowania przetargowego na dostawę materiałów oraz zlecania robót remontowych i modernizacyjnych na zewnątrz;
Współpraca z urzędami i wykonawcami;
Nadzór nad posiadaną dokumentacją oraz aktualizacja baz danych.

Prezentacja firmy

SPZOZ Centralny Szpital Kliniczny Uniwersytetu Medycznego w Łodzi <br/>... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/06/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Medycyna / Służba zdrowia

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy