Specjalista ds. integracji systemów IT

Bingo HR

Sopot, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Branża ​ eCommerce​ potrzebuje​ świeżej krwi​! Czym zajmuje się firma? Automatyzacją i zwiększaniem zysków ze sprzedaży w sieci.
Pasjonujesz się nowymi technologiami​?
Jesteś kreatywny i ambitny?
Z łatwością nawiązujesz relacje z innymi?

Dobrze trafiłeś! Szukamy właśnie Ciebie!

Jakie będą Twoje obowiązki?

  • nadzór i tworzenie nowych integracji systemów IT;
  • usuwanie pojawiających się awarii;
  • wspieranie zmian i rozwoju technologii;
  • wsparcie kontrahentów w utrzymywaniu ciągłości kooperacji systemów;
  • praca z dokumentacją techniczną.

Czego oczekujemy?

  • doświadczenia we wdrażaniu i integrowaniu systemów IT klasy ERP;
  • doświadczenia w pracy z WebService (REST, SOAP);
  • znajomości SQL (MS SQL, MySQL);
  • podstawowej znajomości .NET Core;
  • j. niemieckiego na komunikatywnym poziomie.

W zamian otrzymasz:

  • UoP/B2B;
  • elastyczne godziny pracy i możliwość pracy zdalnej;
  • własny komputer i telefon;
  • możliwości rozwoju zawodowego;
  • pracę w zgranym i kompetentnym zespole.

Bingo HR to wyspecjalizowana w rekrutacjach agencja doradztwa personalnego o numerze certyfikatu 12260.

Prezentacja firmy

Naszą misją jest połączenie dwóch szukających siebie partnerów: pracodaw... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/11/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Bazy danych, Praca IT - ERP, Praca IT - Programowanie / Analizy