Specjalista ds. Infrastruktury

Hays Poland

Poznań, wielkopolskie

Hays Poland

Poznań
Poznań
NR REF.: 1136588

Zakres obowiązków:
  • Zapewnienie bieżącego technicznego utrzymania obiektów oraz ich wyposażenia
  • Koordynacja i monitorowanie prac technicznych prowadzonych na terenie firmy
  • Przygotowywanie, negocjowanie i monitorowanie umów oraz kosztów prac konserwacyjnych i serwisowych
  • Współpraca z organami upoważnionymi do dokonywania kontroli obiektu
  • Organizacja kontroli technicznych
  • Kontrola okresów gwarancyjnych urządzeń
  • Analiza kosztów w celu ich optymalizacji (inwestycję oraz utrzymanie obiektów)
  • Techniczna obsługa systemy Ppoż.
  • Koordynowanie prac firmy zewnętrznych
  • Delegowanie zadań podległym pracownikom

Wymagania:
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Doświadczanie przy utrzymaniu obiektów oraz w zarządzaniu projektami oraz kontraktach z usługodawcami
  • Znajomość praktyczna programu AutoCad
  • Biegła znajomość pakietu MS Office w szczególności Excel
  • Umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej,
  • Znajomość i umiejętność obsługi systemów HVAC, elektrycznych, wod.-kan.
  • Znajomość aktualnych przepisów (prawo budowlane, wytyczne, instrukcje obsługi)
  • Techniczne zrozumienie funkcjonowania urządzeń
  • Wiedza z zakresu ogólnobudowlanego, elektrycznego i klimatyzacyjnego
  • Wiedza z zakresu funkcjonowania urządzeń technicznych w obiektach

Nasz Klient oferuje:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość pracy na samodzielnym stanowisku z potencjałem do rozwoju liderskiego
  • ZFŚS
  • Możliwość wykazania się na wielozadaniowym stanowisku
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy