Valeo Thermal Systems - Zakład Produkcji Systemów Chłodzenia Silnika
Valeo
Niezależna grupa Valeo jest w pełni skupiona na projektowaniu, produkcji i sprzedaży komponentów, zintegrowanych systemów i modułów w branży samochodowej, jest jednym ze światowych liderów dostawców dla branży automotive. Na całym świecie, w 33 krajach zatrudnia ponad 111 000 Pracowników, którzy każdego dnia dzięki swojej energii i zaangażowaniu przyczyniają się do ciągłego rozwoju Valeo. Łącznie Valeo posiada blisko 190 zakładów produkcyjnych oraz 55 centra Badań i Rozwoju, co przyczynia się do realizowania jednej z głównych misji - tworzenie nowych, lepszych rozwiązań motoryzacyjnych.

Zakład w Skawinie jest największym na świecie zakładem Grupy Valeo specjalizującym się w samochodowych wymiennikach ciepła. Obecnie największe w Polsce centrum R&D zatrudnia blisko 200 wykwalifikowanych Inżynierów, biorących udział w projektach dla wielu krajów z całego świata.

Specjalista ds. Infrastruktury i budynków

Lokalizacja: Skawina k. Krakowa

Zakres obowiązków:

  • Przygotowanie zapytań ofertowych na realizację prac inwestycyjnych budowlanych, remontowych, konserwacyjnych (przygotowanie przedmiaru prac, opisu zakresu prac i wymagań technicznych, analiza kosztów),
  • Bieżący nadzór nad realizacją przeglądów okresowych,
  • Wsparcie przy realizacji przeglądów okresowych infrastruktury technicznej instalacji budynku w oparciu o analizę dokumentacji technicznej budowlanej,
  • Wsparcie w nadzorowaniu prac stałych firm serwisowych oraz z zakresu usług prac nieprodukcyjnych.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie techniczne/lub inżynierskie (kierunek: budownictwo / lub instalacje elektryczne /lub sanitarne),
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • Dokładność i sumienność,
  • Umiejętność analitycznego myślenia,
  • Komunikatywność,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Znajomość Excela, AutoCAD, pakiet office – mile widziane,
  • Dyspozycyjność 5 dni w tygodniu.

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w międzynarodowej firmie produkcyjnej będącej liderem w branży automotive,
  • Ciekawe możliwości rozwoju,
  • Dobre warunki pracy (pakiet benefitów),
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowym środowisku w obrębie wysokich standardów pracy.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.