GMSynergy Sp. z o.o. Sp. k.

Specjalista ds. imprez grupowych

Od: GMSynergy Sp. z o.o. Sp. k.
Miejsce pracy: Łódź, Fabczyczna 15

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na okres próbny

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 1 rok

Wykształcenie: Wyższe magisterskie

Branża: Praca Praca dla studenta, Praca Sport / Rekreacja, Praca Sprzedaż - Account Management

Obowiązki naszego specjalisty to:

  • tworzenie zindywidualizowanych ofert wyjazdów dopasowanych do potrzeb danego Klienta, w szczególności w trybie zapytań ofertowych i przetargów
  • obsługa klienta – głównie telefoniczna, mailowa, live chat, bezpośrednia w zakładach pracy, szkołach , firmach , aktywne poszukiwanie nowych odbiorców usług
  • kompleksowe przygotowanie wyjazdów do realizacji (min. wyszukanie lotów, hoteli, atrakcji na miejscu, animatorów , tłumaczy , pilotów)
  • kontrola sprzedanych wyjazdów pod kątem jakości i prawidłowej realizacji
  • rozliczenie zrealizowanego projektu

W zamian za Twoje zaangażowanie oferujemy :

  • ciekawą pracę, pełną wyzwań, w przyjaznym, energicznym i profesjonalnym zespole
  • możliwość uczestnictwa w wybranych wyjazdach
  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa plus premie sprzedażowe od pozyskanych kontraktów i podpisanych umów) adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia,
  • możliwość poznania nowych ludzi i ciekawych miejsc
  • pracę w wymiarze pełnego etatu,
  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego i awansu,
  • pracę w wygodnym loftowym biurze w centrum Łodzi

ale przede wszystkim niepowtarzalne projekty , które będą wyzwaniem , a nie nudnym powtarzaniem utartego schematu.

UWAGA : Praca u nas to nie praca w korporacji ????

Jesteś specjalistą, którego szukamy , jeżeli :

  • jesteś pracowity, samodzielny, zorganizowany
  • potrafisz efektywnie zarządzać swoim czasem,
  • cechuje Cię kreatywność, łatwość nawiązywania kontaktów
  • potrafisz pracować pod presją czasu
  • posiadasz dobrą znajomością obsługi MS Word i MS Excel,
  • znasz język angielski w stopniu biegłym

Jeśli dodatkowo:

  • znasz język niemiecki lub francuski lub włoski
  • posiadasz zdoświadczenie w zamówieniach publicznych
  • posiadasz umiejętności sprzedażowe poparte doświadczeniem w branży turystycznej lub konferencyjnej albo targowo wystawienniczej

… tak, to szukamy właśnie Ciebie