Specjalista ds. importu

Ecco Wood Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Oferujemy:

- Całkowite przeszkolenie z zakresu pełnionych obowiązków
- Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
- Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- Pracę w młodym, dynamicznym zespole
- Możliwość rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji, szkolenia
- Podstawowe narzędzia pracy; laptop, telefon

Wymagania

Wymagania:

- znajomość języka rosyjskiego w mowie i piśmie
- dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel
- skrupulatność i dokładność
- wysoka motywacja oraz nastawienie na realizację zadań
- Komunikatywność, pracowitość, terminowość, zdyscyplinowanie

Prezentacja firmy

ECCO WOOD jest jednym z największych dostawców drewna, biomasy i produkt... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Logistyka