Specjalista ds. HR

Hays Poland

Wroclaw, dolnośląskie

Hays Poland

Wroclaw
Wroclaw
NR REF.: 1144859

Dla naszego międzynarodowego klienta z siedzibą w Niemczech z branży kosmetycznej, który aktualnie tworzy swój nowy oddział w Polsce, poszukujemy kandydatów na stanowisko Specjalisty ds.HR

TWOJE ZADANIA

  • Nadzór nad całym cyklem życia pracownika, od stworzenia umowy o pracę, poprzez zarządzanie zmianami w trakcie stosunku pracy, aż po proces odejścia z firmy
  • Kontakt z pracownikami we wszystkich sprawach związanych z HR
  • Działania z obszaru księgowości płacowej
  • Procesowanie danych osobowych oraz danych dotyczące zatrudnienia
  • Koordynacja partnerów zewnętrznych w Polsce
  • Udział w rozwoju procesów HR we współpracy z zewnętrznymi partnerami i pracownikami w Niemczech
  • Prowadzenie niezależnej korespondencji
  • Wsparcie i współpraca w zakresie rekrutacji i zarządzania kandydatami

CO WNOSISZ

  • Wykształcenie w obszarze handlowym lub ukończone studia biznesowe
  • Doświadczenie zawodowe w HR
  • Doświadczenie w księgowości będzie mile widziane
  • Podstawową wiedzę na temat prawa pracy i/lub ochrony danych osobowych
  • Dobra znajomość pakietu MS Office i swobodna obsługa programów komputerowych
  • Integralność osobista i rzetelność ze względu na bardzo wrażliwy obszar odpowiedzialności
  • Otwartość, inicjatywa i samodzielna praca
  • Umiejętność pracy w zespole i komunikatywność
  • Biegłą znajomość języka polskiego i niemieckiego (poziom C1)
  • Gotowość do odbycia szkolenia w Niemczech

CO UMOŻLIWIAMY

Świadczenia dodatkowe:Twoje benefity to np. premia świąteczna i prywatne dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne.
Współtworzenie i rozwój:Kreatywne pomysły są u nas mile widziane. Każdy może się zaangażować i wnieść swój wkład. W tym celu oferujemy szeroką gamę kursów dokształcających oraz stwarzamy możliwości rozwoju zawodowego i osobistego. Bądź częścią nowego zespołu w Polsce od samego początku i wykonaj pracę pionierską.
Kulturę dialogu w firmie:Naszą społeczność pracowniczą cechuje współpraca, dynamika i płaska hierarchia. Odpowiedzialność osobista odgrywa przy tym kluczową rolę.

Złóż aplikację w języku niemieckim, podaj nam swoje oczekiwania finansowe oraz najwcześniejszy możliwy termin rozpoczęcia pracy.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland