Specjalista ds. HR z językiem angielskim i niemieckim

Hays Poland

Katowice, śląskie

Hays Poland

Katowice
Katowice
NR REF.: 1153050

Zakres obowiązków:
działalność informacyjna dot. umów, zwolnień, urlopów, urlopów macierzyńskich, zarządzania danymi osobowymi, współpraca z innymi działami firmy, obsługa obszaru HR

Wymagania:
dobra znajomość języka niemieckiego i angielskiego (min. B2), min. roczne doświadczenie pracy w obszarze HR, znajomość pakietu MS Office

Oferta:
międzynarodowe środowisko pracy, umowa na 6 miesięcy na start, dofinansowanie do LuxMed i Multisport, standardowe biurowe godziny pon-pt, zatrudnienie: im szybciej, tym lepiej

Jeśli jesteś zainteresowany/a:
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland