Specjalista ds. HR - rekrutacja online

HRK S.A.

Zabrze, śląskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, dużej, międzynarodowej korporacji z branży motoryzacyjnej, poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko:

Specjalista ds. HRMiejsce pracy: Zabrze

Zadania:

• Sporządzanie i prowadzenie dokumentacji płacowej dla pracowników;
• Rozliczanie wynagrodzeń i świadczeń oraz przygotowywanie list płac dla pracowników i zleceniobiorców;
• Prowadzenie płacowej bazy danych osób zatrudnionych oraz bieżąca ich aktualizacja;
• Sporządzanie deklaracji PIT, PFRON, ZUS;
• Obsługa systemu kadrowo-płacowego oraz programu Płatnik;
• Przygotowywanie różnego rodzaju raportów oraz zestawień płacowych;
• Współpraca z instytucjami podatkowymi i ubezpieczeniowymi.

Wymagania:

• Wyższe wykształcenie;
• Doświadczenie na podobnym stanowisku – min. 1 rok;
• Praktyczna znajomość zagadnień z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych;
• Znajomość programów kadrowo-płacowych, znajomość Enova - warunek konieczny;
• Znajomość programu Płatnik;
• Dobra znajomość języka angielskiego (min. B2) - warunek konieczny;
• Dokładność i skrupulatność;
• Sumienność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków.

Oferujemy:

  • Prace w środowisku mięfdzynarodowym;
  • Prywatna opiekę medyczną;
  • Liczne benefity.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.