AUDIT HR Sp. z o.o.
AUDIT HR Sp. z o.o. poszukuje Kandydata na stanowisko

Specjalista ds. HR (K/M)

Miejsce pracy: Międzyrzecz (okolice: Gorzów Wielkopolski , Skwierzyna , Świebodzin )

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

• Samodzielne prowadzenie projektów rekrutacyjnych na stanowiska średniego i wyższego szczebla

• Opracowanie strategii sourcingu rekrutacyjnego dla realizowanych projektów rekrutacyjnych

• Aktywne wyszukiwanie i docieranie do kandydatów z zastosowaniem różnych metod rekrutacji

• Prowadzenie rozmów rekrutacyjnych z wybranymi kandydatami

• Dbanie o pozytywnego wizerunku firmy wśród kandydatów

• Prowadzenie kilku projektów jednocześnie

• Kształtowanie systemu szkoleń i strategii rozwoju pracowników firmy

• Kształtowanie procesu komunikacji wewnętrznej w firmie (mailing pracowników, prezentacje, plakaty itp.)

• Przygotowywanie raportów HR

• Inicjacja i wdrożenie nowych rozwiązań w zakresie procesów i narzędzi HR

WYMAGANIA:

• 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku, ze szczególnym uwzględnieniem obszaru rozwoju i szkoleń

• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

• Proaktywnej osobowości, z silnymi zdolnościami zarządzania czasem

• Otwartości na skupienie się na różnych zadaniach i projektach jednocześnie

• Dynamicznej, energicznej osobowości, która szybko się uczy

• Samodzielności w działaniu, łatwe nawiązywanie kontaktów i budowa długotrwałych relacji

• Znajomości środowiska MS Office

OFERUJEMY:

• Umowę o pracę oraz stabilne zatrudnienie w dużym, międzynarodowym przedsiębiorstwie

• Szansę na rozwój zawodowy z możliwością zdobycia nowych umiejętności i doświadczenia

• Wsparcie doświadczonych członków zespołu.

• Prywatną opiekę medyczną oraz kartę sportową

• Pracę od poniedziałku do piątku

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Agencja Doradztwa Personalnego nr rejestru 5335