Specjalista ds. harmonogramowania - Holandia (budowa rafinerii)

Grupa590

Holandia, Rotterdam, zagranica

Opis stanowiska pracy

Firma GC Energy poszukuje Specjalisty ds. harmonogramowania, który będzie odpowiedzialny za tworzenie, monitorowanie i zarządzanie harmonogramem pracy projektu. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie miała kluczowe znaczenie dla zapewnienia płynności procesów budowlanych i terminowego ukończenia projektów.

Stanowisko: Specjalista ds. harmonogramowania

Miejsce pracy: Maasvlakte Rotterdam (budowa rafinerii)

Jeśli dołączysz do naszego zespołu otrzymasz od nas:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności,
  • zakwaterowanie oraz dojazd do/z pracy, za które nie płacisz,
  • prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie grupowe NNW,
  • możliwość rozwoju zawodowego przy interesujących i różnorodnych projektach budowlanych,
  • pełne wdrożenie oraz narzędzia niezbędne do pracy.

Do Twoich zadań należeć będzie:

  • tworzenie szczegółowych harmonogramów pracy obejmujących zakres robót na wszystkich etapach kontraktu (zadania, zasoby i terminy) z uwzględnieniem wymagań klienta,
  • monitorowanie postępów prac, identyfikowanie potencjalnych opóźnień i konfliktów czasowych,
  • zgłaszanie wszelkich zagrożeń terminowego wykonania zadań,
  • informowanie brygad i kierownictwa budowy o zmianach w harmonogramie i aktualizacjach,
  • analiza ryzyka i raportowanie działań zapobiegawczych w celu minimalizacji opóźnień,
  • opracowywanie bieżących raportów dotyczących postępów prac na budowie,
  • aktywny udział w tworzeniu dokumentacji na potrzeby rozliczenia kontraktu z klientem.

Wymagania

  • biegła znajomość programu Primavera P6 lub Microsoft Project,
  • 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • wykształcenie techniczne lub wyższe w zakresie elektryki, elektrotechniki, energetyki, automatyki lub pokrewnym,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • doskonałe umiejętności organizacyjne,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • mile widziane uprawnienia SCC/VCA (możliwość uzyskania w firmie).

Prezentacja firmy

Grupa590 jest agencją pośrednictwa pracy posiadającą certyfikat o numerz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/04/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria