Opis stanowiska pracy

Industrie Maurizio Peruzzo Comfort Sp. z o.o.

Lider w branży włókienniczej - od wielu lat specjalizuje się w produkcji zarówno włókna poliestrowego ciętego, jak i wyrobów z włókna: włókniny wysokopuszystej oraz płaskiej.

Naszym atutem jest innowacyjne podejście do procesów produkcji - prowadzimy działalność produkcyjną w oparciu o technologie bezodpadowe.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy rozwojowej osoby posiadającej ugruntowane doświadczenie zawodowe na stanowisko:

Specjalista ds. handlu

Opis stanowiska:

  • rozwijanie kontaktów z dotychczasowymi klientami i aktywne poszukiwanie nowych,
  • budowanie partnerskich relacji z klientami opartych na wzajemnych korzyściach,
  • poszukiwanie nowych możliwości sprzedażowych,
  • prowadzenie negocjacji oraz prezentacji produktowych,
  • doradztwo techniczne w zakresie oferty handlowej firmy,
  • przyjmowanie zamówień,
  • bieżące raportowanie,
  • uczestnictwo w wydarzeniach branżowych (konferencje, targi),
  • monitorowanie rynku i konkurencji oraz stałe dostosowywanie strategii sprzedażowych i marketingowych do aktualnych potrzeb rynku,
  • budowanie pozytywnego wizerunku Firmy.

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe (mile widziane techniczne),
  • doświadczenie na podobnym stanowisku min. 3 lata,
  • dbanie o odpowiedni przepływ informacji handlowej pomiędzy firmą a klientami,
  • komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów biznesowych,
  • umiejętność budowania pozytywnych relacji z klientami,
  • samodzielność i dynamizm w działaniu,
  • zaangażowanie, silna motywacja i otwartość na nowe zadania,
  • nastawienie na realizację celów oraz chęć podjęcia długofalowej współpracy,
  • umiejętności negocjacyjne,
  • prawo jazdy kat. B oraz gotowości do wyjazdów służbowych w kraju i zagranicą,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • mile widziana komunikatywna znajomość języka niemieckiego.

Oferujemy:

  • umowę o pracę w stabilnej firmie z ugruntowaną pozycją na rynku,
  • pracę w młodym i ambitnym zespole profesjonalistów,
  • wynagrodzenie zasadnicze, premie regulaminowe oraz premie za wyniki,
  • duży zakres samodzielności i odpowiedzialności,
  • niezbędne szkolenia przygotowujące do pracy oraz wsparcie merytoryczne w zakresie oferty produktowej,
  • elastyczny czas pracy.

Prezentacja firmy

IMP Comfort Sp. z o.o. jest liderem w branży włókienniczej. Produ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Obsługa klienta