Specjalista ds. handlu

PROTEKT

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

PROTEKT

Jesteśmy producentem sprzętu chroniącego przed upadkiem z wysokości. Nasze produkty stosowane są w wielu dziedzinach gospodarki, podczas prac wysokościowych, głębokościowych oraz w ratownictwie. Oferujemy zarówno składniki indywidualnego sprzętu chroniącego przed upadkiem z wysokości - szelki bezpieczeństwa, amortyzatory bezpieczeństwa, linki bezpieczeństwa, jak również stałe systemy asekuracyjne.

Więcej o nas na http://protekt.com.pl

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osobę do pracy na stanowisku:

Opis stanowiska:

  • kompleksowa obsługa klientów : przyjmowanie zamówień telefonicznych, e-mailowych, wystawianie faktur
  • utrzymywanie dobrych, długofalowych relacji z klientem
  • współpraca z działem produkcji poprzez przygotowywanie zleceń produkcyjnych
  • monitorowanie realizacji zamówień
  • uczestnictwo w targach branżowych

Wymagania:

  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • dobra organizacja pracy, szybkość w działaniu, samodzielność
  • współpraca z pozostałymi pracownikami działu

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, na ciekawym i odpowiedzialnym stanowisku w firmie o zasięgu międzynarodowym, będącej liderem w branży
  • możliwość zdobywania doświadczenia i podnoszenia kwalifikacji
  • finansowanie pakietów medycznych oraz ubezpieczenia na życie

Zgłoszenia e-mailowe zawierające CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać za pomocą Aplikuj

Prezentacja firmy

PROTEKT Grzegorz Łaszkiewicz - producent sprzętu chroniącego prz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Administracja biurowa