Specjalista Ds. Handlu / Inżynier Sprzedaży

WOXAR Skowroński, Brożyna Sp. j.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

SPECJALISTA DS. HANDLU

Miejsce pracy: Wrocław

Zakres obowiązków:

  • budowanie pozytywnych relacji z klientami firmy,
  • aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie klientów,
  • identyfikacja potrzeb klientów i dobór optymalnych rozwiązań technicznych,
  • prowadzenie prezentacji biznesowych podczas spotkań z klientami
  • opracowywanie ofert techniczno-handlowych,
  • wsparcie techniczne klientów podczas wdrożeń oferowanych rozwiązań

 Oczekiwania wobec kandydatów:

  • dobrej znajomości języka angielskiego – warunek konieczny,
  • umiejętności nawiązywania kontaktów oraz budowania pozytywnych relacji z Klientami,
  • konsekwencji w dążeniu do realizacji założonych celów,
  • prawo jazdy kat. B,
  • wykształcenia średniego technicznego - mile widziane,
  • doświadczenia w branży technicznej np. Automotive, AGD - mile widziane,

Oferujemy:

  • warunki wynagrodzenia zależne od doświadczenia, umiejętności i posiadanych kompetencji,
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • stabilne warunki zatrudnienia, umowa o pracę na pełny etat,
  • interesujące, pełne wyzwań zadania dające możliwości zdobywania doświadczenia,
  • pracę wśród ludzi z pasją i z ogromnym doświadczeniem,
  • niezbędne narzędzia pracy w tym samochód służbowy,
  • szkolenia.

Prezentacja firmy

Woxar to prężnie rozwijająca się firma z branży budowy maszyn. Na... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/08/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Obsługa klienta, Praca Inne