Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 18/02/2019.

Specjalista ds. handlowych

Poznań, wielkopolskie

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • Proaktywne działania sprzedażowe prowadzące do pozyskania nowych klientów B2B
  • Nawiązywanie i utrzymywanie pozytywnych, długofalowych relacji z pozyskanymi klientami
  • Negocjowanie umów handlowych, cen oraz warunków współpracy
  • Współpraca z działami produkcyjnymi i konstrukcyjnymi
  • Tworzenie planów rozwoju sprzedaży na podległym terenie

Wymagania:

  • Minimum dwuletnie doświadczenie w sprzedaży B2B
  • Wysoko rozwinięte zdolności negocjacyjne
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Wykształcenie wyższe
  • Dobra znajomość Pakietu Microsoft Office
  • Prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

  • Długofalowe zatrudnienie w firmie o znanej, prestiżowej marce w branży produkcyjnej
  • Umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z pracodawcą (czas określony -> czas nieokreślony)
  • Kompleksowe szkolenie wdrożeniowe
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy (samochód służbowy, komputer, telefon)
  • Konkurencyjne wynagrodzenie wzbogacone o system premiowy
  • Pracę od poniedziałku do piątku w systemie jednozmianowym (+elastyczne godziny pracy)
  • Liczne inwestycje w rozwój zawodowy (szkolenia handlowe zarówno wewnętrzne jak i zewnętrzne)
  • Możliwość awansu w strukturach organizacji
  • Pakiet benefitów pozapłacowych (m. in. prywatna opieka medyczna, pakiet sportowy, eventy integracyjne, dofinansowanie do nauki języka angielskiego)

ManpowerGroup, światowy lider innowacyjnych rozwiązań dla rynku pracy, od 2001 roku... wspiera swoich klientów i kandydatów w Polsce poprzez sieć blisko 70 agencji rozmieszczonych na terenie całego kraju. Organizacja oferuje unikalne usługi z obszaru HR dla firm i kandydatów, poprzez wachlarz swoich marek: ManpowerGroup™ Solutions, Manpower® oraz Experis™. Usługi ManpowerGroup w Polsce obejmują pracę tymczasową, rekrutację stałą i badanie kompetencji pracowników, zatrudnienie zewnętrzne, outsourcing procesów, doradztwo personalne, zarządzanie karierą oraz outplacement.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
13/02/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Praca Sprzedaż - Account Management , Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi