Specjalista ds. handlowych

Fabryka Naukowców Sp. z o.o.

Gliwice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Do Twoich obowiązków będzie należało:

  • Nawiązywanie współpracy ze Szkołami, Przedszkolami i Placówkami edukacyjno-kulturalnymi oraz firmami prywatnymi z woj. Śląskiego
  • Pozyskiwanie zamówień na warsztaty, pokazy, eventy zgodnie z aktualną ofertą
  • Utrzymywanie dobrych relacji z Klientami
  • Umawianie spotkań z klientami, prowadzenie kalendarza spotkań
  • Tworzenie i aktualizacja bazy danych
  • Realizacja planu sprzedaży

Możemy Ci zaoferować:

  • Pracę z ludźmi z pasją, w otoczeniu mnóstwa zabawek i nowych technologii
  • Wartościowy produkt, który wspiera edukację dzieci już od 5 roku życia
  • Profesjonalny pakiet szkoleń
  • Elastyczny czas pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Samodzielność w działaniu
  • Umowę o pracę

Wymagania

Jeżeli:

  • Posiadasz doświadczenie w pozyskiwaniu klientów
  • Potrafisz budować długotrwałe relacje z klientami
  • Lubisz stawiać sobie cele i chętnie do nich dążysz
  • Jesteś osobą bardzo dobrze zorganizowaną
  • Pozytywnie podchodzisz do życia, z nastawieniem na rozwój
  • Znasz branżę edukacyjną, lubisz klocki LEGO, pasjonują Cię nowe technologie
  • Cechujesz się wysoką kulturą osobistą
  • Masz prawo jazdy

To może właśnie Ciebie szukamy!

Prezentacja firmy

Fabryka Naukowców już od ponad 7 lat zajmuje się innowacyjną, pozaszkoln... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Wynagrodzenie
3 000PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management