Specjalista ds. Handlowych/ Wrocław - branża TSL

JAS-FBG S.A.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

• pozyskiwanie nowych klientów na powierzonym terenie
• budowanie i umacnianie kontaktów handlowych z aktualnymi klientami firmy
• przygotowywanie i prezentowanie ofert handlowych
• współpraca z działami operacyjnymi, zajmującymi się realizacją usług

Wymagania

• doświadczenie w sprzedaży
• zaangażowanie, zorientowanie na efekty i motywacja zadaniowa
• rozwinięte kompetencje komunikacyjne oraz łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu relacji biznesowych
• rzetelność i odpowiedzialność
• wysoki poziom kultury osobistej
• prawo jazdy kat. B
• mile widziane doświadczenie w branży TSL

Oferujemy:
• stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę
• możliwości rozwoju zawodowego
• doskonała atmosfera
• nowoczesne narzędzia pracy

Prezentacja firmy

JAS-FBG S.A. to jeden z wiodących operatorów logistycznych na polskim ry... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/12/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Zakupy / Zaopatrzenie