Specjalista ds. Handlowych / Doradca Techniczno - Handlowy

RL CNC

Głuchowo, k., Komorniki, Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma RL CNC Sp.z o.o. z siedzibą w Głuchowie k. Komornik, zatrudni:

SPECJALISTĘ DS. HANDLOWYCH / DORADCA TECHNICZNO - HANDLOWY

Oczekiwania:

  • praktyczna wiedza handlowa i negocjacyjna,
  • umiejętności budowania strategii handlowych,
  • doświadczenie w branży metalowej w obszarze oferowanych usług dla klienta,
  • doświadczenie w przygotowywaniu ofert dla klientów,
  • wykształcenia średniego lub wyższego - mile widziane techniczne,
  • umiejętności utrzymania wysokich standardów obsługi klienta,
  • wysokiej kultury pracy i samodzielności w działaniu,
  • zaangażowania w wykonywaną pracę,
  •  miejętności pracy w zespole,
  • biegła i praktyczna znajomość obsługi komputera i pakietu Office,
  • dobra organizacja czasu pracy,
  • prawo jazdy kat. B – czynne,
  • znajomość języka obcego – mile widziana,

Zakres obowiązków:

  • tworzenie strategii handlowych,
  • wyszukiwanie oraz budowanie i utrzymywanie relacji z klientami firmy (kontakt bezpośredni, telefoniczny, mailowy),
  • przygotowywanie ofert oraz prowadzenie rozmów i negocjacji handlowych,
  • sporządzanie pism, aneksów, umów dla klientów (np. w sytuacji nawiązania nowej współpracy lub zmiany jej warunków),
  • obsługa zamówień,
  • współpraca z pozostałymi działami w zakresie wdrażania i bieżącej obsługi realizowanych zamówień,
  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentacji firmowej i wewnątrz-działowej,
  • przygotowywanie raportów, zestawień oraz archiwizacja dokumentów,
  • posprzedażowa obsługa klienta,
  • przestrzeganie wysokich standardów obsługi,

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjny system wynagrodzenia,
  • regularne i terminowo wypłacane wynagrodzenie,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • wdrożenie i przeszkolenie do pracy,
  • dobrą atmosferę w pracy,
  • pakiet socjalny.

Prezentacja firmy

RL CNC jest narzędziownią realizującą usługi związane z produkcją elemen... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/10/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Obsługa klienta, Praca Doradztwo / Konsulting