Opis stanowiska pracy

W związku z rozwojem usług w obszarze doradztwa związanego z pozyskiwaniem funduszy

europejskich AURUS Kancelaria Rachunkowo­Podatkowa sp. z o.o. w Krakowie poszukuje kandydata/kandydatki na stanowisko Specjalista ds. funduszy unijnych

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

– przygotowanie kompletnej dokumentacji na potrzeby realizacja projektu w ramach
funduszy UE (analizy finansowe, montaż finansowy, projekcje finansowe, cash flow,
biznesplany, studia wykonalności, analizy branżowe, wnioski dotacyjne, plany rozwoju eksportu

­- wykonywanie projektów inwestycyjnych (obsługa pozyskanych środków w ramach
projektu, dokumentacja rozliczeniowa)

– przygotowywanie ofert usług doradczych dla klientów.

OFERUJEMY

- praca w dynamicznym i ambitnym zespole

- praca z dynamicznymi przedsiębiorstwami i instytucjami finansowymi w procesie realizacji projektów związanych z pozyskaniem funduszy europejskich z różnych programów operacyjnych (zarówno regionalnych jak i ogólnopolskich).

- szansę na zdobycie cennego i praktycznego doświadczenia zawodowego;

- możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania doświadczeń

Wymagania

OCZEKUJEMY

- doświadczenia zawodowego lub praktycznego w obszarze doradztwa związanego z pozyskiwaniem funduszy europejskich poparte portfolio skutecznie napisanych wniosków o uzyskanie dotacji

- wyższego wykształcenia w obszarze ekonomii, finansów lub zarządzania,

- bardzo dobrej znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel

- umiejętności analitycznych,

- biegłej znajomości języka angielskiego,

- dokładności, dbałości o wysoką jakość realizowanych zadań i przygotowywanych materiałów,

- umiejętności pracy pod presją czasu, bardzo dobrej organizacji pracy i samodzielności w działaniu,

Prezentacja firmy

Kancelaria Rachunkowo-Podatkowa obsługująca zarówno klientów dla ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/11/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting