Specjalista ds. formulacji pasz dla drobiu - rekrutacja online

HRK S.A.

Poznań, wielkopolskie

HRK S.A.

Naszym Klientem jest duża, międzynarodowa organizacja z sektora hodowlanego, która w ramach rozwoju struktur poszukuje obecnie doświadczonej osoby na stanowisko:

Specjalista ds. formulacji pasz dla drobiuMiejsce pracy: Poznań

Główne zadania:

  • tworzenie nowych receprur i optymalizacja istniejących;
  • analiza parametrów żywnościowych wykorzystywanych surowców;
  • tworzenie i rozwijanie produktów dedykowanych dla drobiu;
  • organizacja i przeprowadzanie testów i współpraca z farmami;

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe z zakresu zootechniki, weterynarii lub nauk pokrewnych;
  • minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku;
  • znajomość programów wykorzystywanych do optymalizacji receptur;
  • dobra znajomość języka angielskiego;
  • czynne prawo jazdy kat. B i gotowość do wyjazdów służbowych;
  • skrupulatność, dokładność, wysokie nastawienie na jakość.

Klient oferuje:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia i umowa o pracę;
  • możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń w międzynarodowej organizacji;
  • pakiet atrakcyjnych benefitów pozafinansowych;
  • prywatną opiekę medyczną.

Osoby zainteresowane zapraszamy do zgłoszeń z wykorzystaniem poniższego linku:

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.