Specjalista ds. Finansowych

Hays Poland

Wroclaw, dolnośląskie

Hays Poland

Wroclaw
Wroclaw
NR REF.: 1174583

Lokalizacja: Wrocław

Dla naszeglo klienta, globalnej firmy - Banku Inwestycyjnego, poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty ds. finansowych.

Obowiązki:
  • sporządzanie sprawozdań finansowych
  • przygotowywanie miesięcznych kosztów/ wycen
  • przygotowywanie i sprawdzanie raportów
  • zarządzanie zapytaniami klienta i współpraca z nim
  • wspieranie i szkolenie młodszych stażem członków zespołu
Wymagania:
  • 2-5 lat doświadczenia w księgowości (funduszy, GL, AP, RTR, OTC lub audycie – mile widziane)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację (B2+)
  • Rozumienie rynków finansowych
  • Dobra znajomość Excela
Co oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie, z umową o pracę na pełny etat
  • Lokalizacja biura w centrum miasta
  • Kompleksowy program wejścia na pokład i wprowadzenia
  • Elastyczny system pracy (hybryda)
  • Prywatny pakiet medyczny
  • Ubezpieczenie na życie
  • Program benefitowy (np. multisport)
  • Program referencyjny
  • Rozbudowana ścieżka kariery

Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.

Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia nr 361.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland