IDES Consultants Polska Sp. z o.o.

Specjalista ds. ekspansji

Od: IDES Consultants Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Łódź

IDES od 21 lat lider na rynku usług rekrutacyjnych, doradczych i szkoleniowych w Polsce, dla swojego klienta z branży Budownictwo i wykonawstwo poszukuje kandydatów na stanowisko

Zadania / obowiązki:

  • poszukiwanie nowych lokalizacji, ocena oraz dostosowywanie ich do wymogów prawnych;
  • analiza lokalnych rynków nieruchomości pod kątem opłacalności inwestycji na danym obszarze;
  • negocjowanie warunków wspópracy z właścicielami, podwykonawcami, dostawcami mediów;
  • współpraca z innymi działami firmy, raportowanie efektywności działań do Zarządu, monitorowanie działań konkurencji;

Oczekiwania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • gotowość do częstych wyjazdów służbowych - koniecznym warunkiem jest posiadanie prawa jazdy kat. B;
  • dobra znajomość pakietu MS Office;
  • mile widziane wykształcenie wyższe związane z zarządzaniem nieruchomościami;
  • mile widziana znajomość prawa budowlanego, procedur administracyjnych oraz realizacji inwestycji;

Firma oferuje:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • Niezbędne narzędzia do pracy (samochód służbowy, telefon, laptop);
  • Pakiet socjalny (karta Multisport, paczki na święta).
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.