Opis stanowiska pracy

Tax-Pol Sp. z o.o. Sp. k. poszukuje osoby na stanowisko:

Specjalista ds. e-commerce

Miejsce pracy: Wrocław

Wyzwania, jakie Ci zapewnimy:

  • Planowanie, wdrażanie i optymalizacja kampanii Google AdWords i Facebook Ads;
  • Realizacja założonych celów oraz analiza wskaźników efektywnościowych kampanii;
  • Współpraca z zewnętrznymi i wewnętrznymi zespołami w zakresie prowadzenia spójnych działań marketingowych;
  • Przeprowadzanie testów A/B, wdrażanie innowacji i testowanie nowych rozwiązań;
  • Przygotowywanie raportów z przeprowadzonych kampanii;
  • Planowanie i rozliczanie budżetu reklamowego;
  • Analizowanie ruchu na naszych stronach;
  • Optymalizowanie ich pod kątem konwersji lub innych celów biznesowych (pozycjonowanie);
  • Proponowanie, uzasadnianie zmian i wsparcie dla działu IT przy ich wdrażaniu;
  • Bieżący monitoring wyników sprzedaży, wyciąganie wniosków i formułowanie rekomendacji;
  • Sugerowanie kierunku zmian na sprzedażowych stronach internetowych.

Kogo szukamy?

  • Minimum rok doświadczenia w prowadzeniu efektywnościowych kampanii Google AdWords i Facebook Ads;
  • Dobra znajomość Google Analytics;
  • Biegła znajomość pakietu Office;
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację w mowie i piśmie;
  • Otwartość i nastawienie na współpracę;
  • Łatwość w obsłudze mediów społecznościowych (Facebook, Instagram, Twitter, Google+).

Oczekiwania:

  • Dokładność, dbałość o szczegóły, sumienność;
  • Znajomość branży e-commerce;
  • Doświadczenie w obsłudze klientów będzie dodatkowym atutem;
  • Komunikatywność, kreatywność, umiejętność pracy zespołowej;
  • Znajomość narzędzi oraz standardów rynkowych w zakresie sprzedaży online;
  • Otwartość na poznawanie nowych technologii;
  • Samodzielność w działaniu, systematyczność i zorganizowanie.

Oferujemy:

  • Pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • Współpraca z młodym i kreatywnym zespołem;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

Oferta kierowana jest do osób szukających nowych możliwości rozwoju oraz pragnących wykorzystać swoje kwalifikacje i kompetencje.

Do aplikacji prosimy dołączyć następującą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883).”

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.

Prezentacja firmy

Firma Tax-Pol od wielu lat jest liderem na rynku polskim oferując... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce