Specjalista ds. e-commerce

DLF Sp. z o.o.

81-300 GDYNIA, pomorskie

Od: DLF Sp. z o.o.
Miejsce pracy: 81-300 GDYNIA

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas określony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 2 lata

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Praca Internet / e-commerce, Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Reklama / Komunikacja

Opis stanowiska:
- zarządzanie e-sklepami
- zarządzanie treścią oraz dbanie o aktualizacje stron internetowych
- monitoring rynku
- współpraca z firmami zewnętrznymi w zakresie działań online
- analiza i optymalizacja reklam w kanale online (Google Ads, Allegro Ads)
- współpraca z grafikiem
- koordynowanie internetowych akcji marketingowych
- tworzenie raportów i analiz

Oferujemy:
- przyjazną atmosferę pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie,
- umowę o pracę,
- benefity (karta Multisport, prywatna opieka zdrowotna)
- wsparcie merytoryczne
- możliwość rozwoju zawodowego
- dogodny dojazd komunikacja miejską oraz bezpłatny parking w pobliżu biura
- atrakcyjne rabaty pracownicze na nasze produkty

Oczekujemy:
- wykształcenia wyższego z zakresu marketingu
- minimum dwuletniego doświadczenia na podobnym stanowisku
- bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
- znajomości HTML i CSS
- znajomości platform CMS
- kreatywności i elastyczności
- umiejętności pracy w zespole
- dobrej znajomości narzędzi Google
- umiejętności tworzenia raportów i wyciągania wniosków
- umiejętności jasnego wyrażania myśli w mowie i piśmie
- samodzielności w rozwiązywaniu problemów
- umiejętność prowadzenia kampanii na platformie Amazon będzie dodatkowym atutem