Specjalista ds. e-commerce

Escapador Sp. z o.o.

44-100 GLIWICE, śląskie

Opis stanowiska pracy

Dla niektórych praca życia :)

Uwaga bonus 1500 zł! - na dole oferty

Escapador sp. z o.o. - właściciel marki www.prezentzycia.pl

Istniejemy na rynku już 5 lat!

Sprzedajemy vouchery na loty paralotnią, jazdę samochodami rajdowymi, strzelanie, loty balonem i wiele innych.

Prezenty w formie przeżyć to nowy trend w obdarowywaniu bliskich.

Już samo poznanie naszej oferty sprawi, że będziesz cały czas myśleć o tym, żeby zacząć naukę paralotniarstwa, kitesurfingu, skoczyć ze spadochronem lub przejechać się skuterem śnieżnym.

gdzie: Gliwice, możliwa praca zdalna

KOGO SZUKAMY? : specjalisty ds. e-marketingu

Co będziesz robić: Szeroko rozumiany e-marketing: prowadzenie kampanii adwords, optymalizacja konwersji na stronie, pisanie newsletterów, pisanie opisów produktów pod kątem seo, kampanie reklamowe w social media, organizowanie konkursów, pozyskiwanie klientów korporacyjnych, śledzenie działań konkurencji itd.

Oczekujemy kreatywności i samodzielności.

Jeśli lubisz testować pomysły zwiększające sprzedaż, sprawdzać jakie teksty działają na klientów, jesteś ciekawy czy taka akcja promocyjna zadziała ta praca jest dla Ciebie.

Oferujemy udział w zyskach ze sprzedaży!

Możesz też oczekiwać od nas ciekawych pytań rekrutacyjnych :)

Wymagania:

- doświadczenie w e-marketingu poparte ciekawymi przykładami - czyli np. co zrobiłeś / aś, ile to kosztowało i jaki to przyniosło efekt

- znajomości SEO, Google Analytics i Google Adwords

- umiejętność konfigurowania i optymalizacji reklam na facebooku

- doświadczenia w pisaniu tekstów