Specjalista ds. DTP / Grafik DTP

Clonex Sp. z o.o. Sp. k.

32-086 Węgrzce, małopolskie

Opis stanowiska pracy

W Clonex cenimy sobie specjalistów z różnych dziedzin. Na naszej stronie www.clonex.pl przedstawiamy aktualne oferty pracy. Jeżeli nie znalazłeś odpowiedniej oferty dla siebie, ale uważasz, że pasowałbyś do naszego zespołu i wniósł do niego coś wyjątkowego, napisz do nas.

Obecnie poszukujemy: Pracownik działu DTP

Miejsce pracy: Węgrzce

Obowiązki:

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za przygotowywanie do druku oraz sprawdzenie poprawności plików graficznych, otrzymanych od Klienta.

Są to pliki do druku: banerów, siatek, folii, plakatów oraz inne związane z drukiem wielkoformatowym i reklamą zewnętrzną.

Oferujemy:

Szkolenia wstępne, produktowe,

stabilne warunki zatrudnienia, niezbędne narzędzia pracy,

możliwość zdobycia bogatego doświadczenia,

pracę w młodym, dynamicznym zespole,

świeże owoce i pyszną kawę :)

Wymagania

Biegła znajomość programów graficznych: CorelDraw, Photoshop oraz Illustrator; doświadczenie oraz znajomość zagadnień DTP;

Doświadczenie w grafice komputerowej zdobyte podczas stałej pracy, kreatywność, zmysł estetyczny,

Mile widziane doświadczenie w tworzeniu projektów graficznych dla druku offsetowego i wielkoformatowego oraz portfolio.

Prezentacja firmy

Specjalizujemy się w produkcji wydruków wielkoformatowych znajduj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/02/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie