Specjalista ds. doradztwa podatkowego

Antal Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Location: Katowice

Dla naszego Klienta, dużej firmy consultingowej należącej do międzynarodowej grupy, poszukujemy kandydata na stanowisko

Obowiązki:

  • doradztwo w zakresie prawa podatkowego dla klientów krajowych i zagranicznych
  • prowadzenie analiz stanów faktycznych z perspektywy przepisów podatkowych oraz praktyki orzeczniczej i interpretacyjnej,
  • opracowywanie opinii i raportów na temat skutków podatkowych
  • przygotowywanie pism w związku z toczącym się postępowaniem sądowo-administracyjnym
  • Opiniowanie umów i/lub innych dokumentów pod kątem podatkowym
  • Udział w audytach podatkowych/due diligence i identyfikowanie ryzyk podatkowych,
  • Raportowanie realizacji działań do menadżera projektów

Wymagania:

  • minimum 3-letnie doświadczenie na analogicznym stanowisku
  • wykształcenie wyższe kierunkowe (podatki, prawo lub finanse i rachunkowość)
  • mile widziana licencja doradcy podatkowego
  • dobra znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego
  • wysoki poziom umiejętności organizacyjnych
  • wnikliwość i skrupulatność w analizie
  • samodzielność

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju i awansu w międzynarodowej grupie
  • Różnorodność branż Klientów
  • Szkolenia merytoryczne
  • Dofinansowanie do nauki języków obcych
  • Multikafeteria (opieka medyczna, bony, bilety, multisport i inne)

Please apply with the Apply button on the right side of this job offer.
To learn more about Antal, please visit www.antal.pl