Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 19/09/2018.

Specjalista ds. Doboru Kolorów

Kędzierzyn-Koźle, opolskie

Devire

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej z branży tworzyw sztucznych, poszukujemy  osób na stanowisko:

Specjalista ds. Doboru Kolorów (możliwy staż)

Kędzierzyn-Koźle

Zadania:

  • Prowadzenie doboru kolorów (szczegółowe ustalenie receptury wyrobu) zgodnie z wymaganiami podanymi w systemie SAP oraz procedurami wewnętrznymi
  • Przygotowanie planów badań oraz wprowadzanie nowych wyrobów  i Kart Wyrobów do systemu SAP
  • Przygotowanie  Kart Charakterystyki dla wyrobów bezpiecznych
  • Prowadzenie działań związanych z utrzymaniem i doskonaleniem Systemów Zarządzania w Laboratorium

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane chemiczne lub pokrewne)
  • Znajomość branży tworzyw sztucznych
  • Znajomość obsługo systemu SAP
  • Znajomość sporządzania Kart Charakterystyki
  • Znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office
  • Obsługa programu SAP

Nasz Klient oferuje:

  • Umowę o pracę
  • Pakiet benefitów
  • Szeroki pakiet szkoleń
  • Imprezy integracyjne
  • Możliwość rozpoczęcia stażu w strukturach firmy

  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
18/09/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji