Specjalista ds. digital

Rockwool Polska Sp. z o. o.

Cigacice, lubuskie

Od: Rockwool Polska Sp. z o. o.
Miejsce pracy: Cigacice

Specjalista ds. digital, podlegając bezpośrednio Kierownikowi Działu Komunikacji Marketingowej będzie odpowiedzialny przede wszystkim za wdrażanie i koordynowanie projektów i narzędzi digital w obszarze marketingu.

Główne obowiązki:

  • Realizacja działań SEM i SEO,
  • Projektowanie, wdrażanie i analizowanie działań marketing automation,
  • Integracja i wykorzystanie narzędzi digital z różnych działów w działaniach marketingowych (CRM, ecommerce),
  • Analiza i weryfikacja user experience, customer journey w serwisach korporacyjnych,
  • Analityka działań digital z wykorzystaniem narzędzi Hotjar, Talkwalker, Google Analytics i innych,
  • Zarządzanie bazami danych klientów w systemach marketingowych,
  • Zarządzanie aplikacjami mobilnym dla różnych grup klientów – tworzenie, rozbudowa i analiza,
  • Planowanie i wdrażanie działań komunikacyjnych poprzez narzędzia digital,
  • Budowa, zarządzanie i optymalizacja treści serwisów,
  • Poszukiwanie nowych rozwiązań i działań marketingowych w sieci oraz wdrażanie najlepszych praktyk,
  • Współpraca z agencjami marketingowymi oraz reklamowymi przy realizacji powierzonych zadań.

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego - preferowany kierunek: marketing, ekonomia lub informatyka
  • Dobrej znajomość języka angielskiego,
  • Znajomości narzędzi analitycznych, takich jak np. Google Analytics,
  • Doświadczenia w prowadzeniu kampanii online (w tym SEM oraz SEO),
  • Doświadczenia w prowadzeniu projektów marketingowych,
  • Kreatywności, samodzielności, zaangażowania i odpowiedzialności.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie oraz możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie,
  • Udział w dużych międzynarodowych projektach,
  • Duży zakres samodzielności i odpowiedzialności,
  • Atrakcyjny pakiet dodatkowych benefitów.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego.

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.